AGT’ye SAP Türkiye’den ödül

AGT’ye SAP Türkiye’den ödül

SAP’nin yılın en başarılı kurumsal teknoloji uygulamalarını ödüllendiren SAP Türkiye Kalite Ödülleri 2016’da Yılın İnovasyon şampiyonu Türkiye’de Yapı Bileşenleri sektörünün önemli temsilcilerinden AGT oldu.

Başarılı teknoloji uygulamalarına dikkat çekmek amacıyla verilen SAP Türkiye Kalite Ödülleri’nde fark yaratan bilgi teknolojileri projelerine imza atan kurumlar yarıştı. Uzun değerlendirmeler sonucunda, bilgi teknolojileri altyapılarında dönüşüme giden ve inovatif teknolojileri kullanan şirketler farklı kategorilerde altın, gümüş ve bronz ödüllere layık görüldü. İnovatif yaklaşımlarıyla sektörün önde gelen temsilcilerinden olan AGT, SAP Forum 2016 İnovasyon Kategorisi Gold Winner ödülünü alarak, “Yılın İnovasyon Şampiyonu” oldu.

AGT adına konuşan AGT Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı ödülle ilgili olarak: “AGT olarak insan gücüne çok değer vermemizin yanı sıra markaların inovasyona ve teknolojiye değer verdikleri müddetçe güçleneceklerine inanıyoruz. Özellikle kurumsal altyapı uygulamaları alanında rüştünü ispatlamış SAP Türkiye’den Türkiye’nin en inovatif şirketi olarak ödüllendirilmek bizi gururlandırdı. Aldığımız bu ödül çalışmalarımızın bir meyvesidir. Bundan sonrada inovatif yaklaşımımızı daha da ileriye taşıyarak hayatı kolaylaştırmaya ve “tasarlamaya” devam edeceğiz” dedi.

SAP Türkiye Ödüllleri, SAP Forum 2016’da düzenlenen bir ödül töreniyle sahiplerini buldu. Altın kategoride ödül kazanan firmalar ise SAP’ın Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölge yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *