Alcatel A3 Türkiye’de satışa sunuldu

Alcatel A3 Türkiye’de satışa sunuldu

TCL Communication’ın Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı yeni akıllı telefonu Alcatel A3 Türkiye’de satışa sunuldu. 

Alcatel A3, gösterişli hatlar sunan hoş ince tasarım, 3D efekti ve metalik çerçeveyi bir arada sunuyor. Üstelik, daha akıcı bir kullanım deneyimi ve zarif bir stil için mikro desenli bir açma-kapama düğmesi ile yeniden tasarlanan detaylarını ön plana çıkartıyor.

Parmak izi tanıma özelliği
Alcatel A3 gelişmiş güvenlik için parmak izi okuyucu ve hassas verinizi korumak için Özel Mod özelliğiyle geliyor. Hızlı kilit açma özelliğine ek olarak, kilit ekranındayken en sık kullanılan beş uygulamaya anında erişim için beşe varan parmak izi tanımlanabiliyor.

Eğlenceli selfie anları
Alcatel A3, aktif sosyal medya kullanıcılarına harika video ve fotoğraflar çekip paylaşma imkânını tanıyor. Yeni akıllı telefon, selfie’ler için flaşlı 5MP ön kamera ve LED flaşlı 13MP arka kamera ile donatılmış bulunuyor. Parmak İzi Sensörü’ne tek dokunuşla selfie çekilebiliyor ve Face Mask ile Face Show uygulamalarıyla çekilen selfie’lere eğlenceli efektler uygulanabiliyor. Ayrıca sadece selfie’lere özel bir Selfie Albümü’nün haricinde, fotoğraflara en yüksek oranda efekt eklemek için Anında Kolaj özelliği kullanılabiliyor.
Alcatel A3’ün, 5 inç HD ekranı güneş ışığı altında iyi performans gösteriyor ve hem fotoğrafları hem de videoları görüntülemek için ideal şartları sağlıyor. Hızlı 4.5G LTE bağlantısı ve dört çekirdekli işlemci sayesinde oyun ve video deneyimleri hem rahat hem de akıcı oluyor. Entegre ön panel hoparlörü sayesinde üç boyutlu ve net sesler oluşuyor.

Fiyat ve renk seçenekleri

Alcatel A3, saf beyaz ve keskin siyah renkleri ile, 899 TL önerilen satış fiyatıyla satışa sunuldu.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *