Alcatel’den 10 inç’lik yeni tablet: PIXI3

Alcatel’den 10 inç’lik yeni tablet: PIXI3

Alcatel PIXI3 tablet, geniş 10 inç ekranı, Bluetooth klavyesi, WiFi özelliği ve üstün tasarım kalitesiyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Yenilikçi ve zengin özellikli akıllı telefonlarıyla Türkiye’ye dönen Alcatel markası, üstün tasarım kalitesini 10” geniş ekranla buluşturan yeni PIXI3 tabletini satışa sundu. Turkcell operatörü, Android Lollipop güncellemesi ile PIXI3 10”, kullanıcılarına 1.3 GHZ hızı, WiFi bağlantısı ile geniş ekranda yüksek performanslı ve rahat bir tablet deneyimi sağlıyor.

Bluetooth Klavye ve Akıllı Kılıfı ile birlikte

Alcatel PIXI 3 10” tablet Bluetooth klavyesiyle gelişmiş bir tablet deneyimi sunuyor. Kullanıcılar 10” geniş ekran deneyimi ve Bluetooth klavyesiyle ile birlikte dokümanlarını ve sunumlarını tabletlerinden rahatlıkla hazırlayıp, düzenleyebilir ve dört çekirdekli 1.3 GHZ ile yüksek performans ayrıcalığını yaşayabilir.
Ayrıca gelişmiş kısa yol tuşları, tabletin tüm özelliklerini klavyeden yönetebilme imkanı sunuyor.

Kullanışlı özellikler

PIXI3 10”, 495 gram ağırlığıyla kompakt ve rahat taşınabilir olmasının yanı sıra, Wi-Fi bağlanabilirlik özelliğiyle hem iş hem de eğlence için birebir. PIXI3 ile postalarınızı denetleyebilir, internette gezinebilir, sevdiklerinizle film izleyebilirsiniz. Ayrıca ön ve arka kamera özelliğiyle de en keyifli anlarınızı yakalayıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Turkcell operatörü ve Android’in 5.0 Lollipop sürümü ile çalışan PIXI3, tüm aileyle güvenli bir şekilde paylaşmak üzere birden fazla kullanıcı için birden fazla hesap eklemeye izin veriyor. Kullanıcılar tableti aynı zamanda anahtar şeklinde USB bellekler, harici sabit diskler, dijital kameralar, yazıcılar gibi çevresel aygıtlara bağlayabiliyor.

 

PIXI3 için önerilen ürün fiyatı ise 499 TL.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem
Tags: Alcatel, PIXI3, Tablet

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *