Apple Music Türkiye’de

Dünya’da 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Apple Music Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Apple, nihai olarak uzunca süredir beklenen ‘Music’ uygulamasını yaşama soktu. Apple Music’in önce 3 ayı bedava olarak kullanıcılara sunuluyor. iPhone, iPad, iPod Touch, Mac, PC, Apple TV ve Android işletmecilerde bu yayınlar alınabilecek.

Apple Music’e üye olduğunuzda, daha eskiden sahip olduğunuz bütün müzikler de Apple Music arşivine ilave ediyor. Üstelik, dinleyecek bu civarı bir sürü birşey meydana geldiği amacı ile, aradığınız parçayı arama ile ilgili sizlere destekçi olmayı bekleyen ve işini bir sürü sıkı alim birileri var. Müzik uzmanlarımız, dinlediğiniz ve sevdiğiniz müzikleri temel alarak, sizin zevkinize yönelik şarkılar, sanatçılar ve albümler seçiyorlar. Müzik dünyasında neler olup sona erdiğini heyecan ediyorsanız, ilginizi en bir sürü çekecek en yepyeni gelişmelerden de sizi haberdar ediyorlar.

Apple Music uzmanları, dinlemeye değer her tür müzik amacıyla müzik dünyasını derinlemesine araştırıyor. Apple Music’e üye olduğunuzda, bütün arşiviniz iCloud’da saklanıyor ve Apple Music arşivinde olmayan müzikleriniz varsa, bunlar Mac ya da PC’nizdeki iTunes’dan yüklenebiliyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *