Astell&Kern ürünleri Bircom’un Deneyim Merkezi’nde

Astell&Kern ürünleri Bircom’un Deneyim Merkezi’nde

Hi-Fi müzikçalar markası Astell&Kern ürünlerinin Türkiye’deki dağıtıcısı Bircom, müzikseverleri Deneyim Merkezi’ne bekliyor. 

Bircom, kayıpsız sesi arayanlar için dünyanın en iyi taşınabilir Hi-Fi müzikçalar markası Astell&Kern’ü sunuyor. Bir müzikçaların kalitesinin ancak bir ses veya müzik kaydı dinlendiğinde anlaşılabileceğini bilen Bircom, Astell&Kern ürünlerini kapıları herkese açık olan Deneyim Merkezi’nin rahat, bircom_astellkern_ak380_cwsessiz ve huzurlu ortamında özel seçilmiş yüksek kaliteli müzik kayıtlarıyla deneyimlemeye imkan tanıyor. Ses tutkunları Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No.61’de bulunan Deneyim Merkezi’nde Astell&Kern’ün AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modellerin yanı sıra tüm Sennheiser kulaklık modellerini de deneyebiliyor. Kullanıcılar isterse beğendikleri ürünleri Deneyim Merkezi’nden de satın alabiliyor.

Gelişmiş işlemcisi, DAC teknolojisi ve farklı tasarımıyla öne çıkan Astell&Kern, “Mastering Quality Sound” (MQS) özelliği ile de dikkat çekiyor. MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor. Markanın Türkiye’deki tek dağıtıcı olan Bircom, Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarlarının yanı sıra bluetooth dongle dock, uzaktan kumanda gibi ek donanım ve aksesuarlarını da sunuyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *