Avnet kaynak firma seçildi

Dünyanın önde gelen teknoloji dağıtıcısı Avnet, Inc., müşterilerine vCloud Air üzerine kurulu servislerin yönetimi hizmetini sunmak isteyen VMware vCloud® Air™ Network Hizmet Sağlayıcıları için kaynak firma olarak seçildiğini duyurdu.


VMware Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcısı (Managed Service Provider – MSP) modeli, vCloud Air Network Hizmet Sağlayıcılarının Avnet gibi kaynaklarla mevcut ilişkilerini korurken, VMware vCloud Air satışıyla yeni bir gelir kaynağı elde etmelerini sağlıyor. Programa dahil olan VMware vCloud® Air™ Disaster Recovery ürünü de Servis Sağlayıcıların, veri merkezi arızası durumunda müşterilerinin işlerinin devamını sağlarken kamu, özel ve hibrit bulutlar arasında iş yüklerinin kolayca taşınması özgürlüğünü veriyor.

Avnet Technology Solutions, EMEA bölgesi İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dieter Lott bu gelişmeyle ilgili şunları söyledi, “Bu yeni ürünle, gelir kaynaklarını artırarak ve veri merkezi maliyetlerini yöneterek iş ortaklarımıza müşterilerinin bulut operasyonlarını büyütmeleri konusunda yardımcı olabileceğiz. Bu program, MSP’lere ekstra public ve hibrit bulut hizmeti sağlamak için eşsiz bir fırsat sunuyor. EMEA bölgesindeki bulut hizmetlerine olan taleplere yönelmeye devam ederek ve Türkiye’de pazar önceliği ile hizmeti sunarak VMware ile olan ilişkimizi geliştirebiliriz.”
VMware EMEA Bölgesi Bulut ve Servis Sağlayıcıları İş Ortaklarından Sorumlu Direktör Graham Crich ise şunları kaydetti, “Avnet’e EMEA Bölgesi VMware vCloud Air Network kaynak firması olarak hoş geldiniz demek istiyorum. 2008 yılından beri VMware, müşterilerine basit ve esnek bulut yolu sağlamaları için iş ortaklarıyla çalışmalarını yürütmektedir. MPS modelinde Servis Sağlayıcıların yönetilebilen hizmetlerle kendilerini ayrıştırmalarına yardım etmek için Avnet’in de yanımızda olmasından ötürü çok mutluyuz.”

 

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *