Cardtek çözümlerini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacak

Cardtek çözümlerini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacak

Teknoloji şirketlerinden Cardtek, mobil ve dijital ödeme sistemleri alanında uluslararası pazara sunduğu çözümlerini Mobile World Congress’te tanıtacak. 27 Şubat-2 Mart tarihlerinde Barselona’da düzenlenecek etkinlikle Cardtek Digital Enablement Platform başta olmak üzere şirketin çalışmaları global çapta sektör temsilcilerine sunulacak.


Sunduğu yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek şirketler grubu, bu alanda değişen müşteri tercihleri ödeme ekosistemine uygun olarak geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle Mobile World Congress’te (MWC) yer alıyor. 27 Şubat-2 Mart tarihlerinde İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştirilecek uluslararası etkinlik mobil ve dijital dünyanın geleceğine ışık tutacak.

Şirketin uluslararası çapta ses getiren çalışmalarından Cardtek Digital Enablement Platform (CDEP) de MWC’de tanıtılacak çözümler arasında bulunuyor CDEP, issuer’ların tüm tokenizasyon ve dijitalleşme ihtiyaçlarını karşılayan bir servisler bütünü. Tüm 3. parti mobil cüzdan uygulaması ile entegre olabiliyor. Cardtek Dijital Enablement Platformu hem HCE hem de giyilebilir teknolojiler gibi bulut bazlı ödeme çözümlerini destekliyor.

MWC’nin uluslararası çapta başarılı örnekleri sahnelemek için önemli bir platform olduğunu belirten Cardtek Payment Solutions Genel Müdürü Ahmet Akgün; “Akıllı telefonlarla birlikte mobil internet kullanımı da olağanüstü bir hızla artıyor. 2020 yılında dünyada 3 milyar kullanıcının internete mobil telefonlarıyla ulaşması bekleniyor. Alışveriş fiziksel sınırlardan kurtuldu. Mevcut ödeme sistemlerine alternatif çok sayıda yeni ödeme sistemi kullanılmaya başlandı. Müşteriler tek-dokunuşla, sorunsuz, güvenli ödeme yapmak istiyor. Cardtek olarak biz de temassız ödeme çözümleri, mobil cüzdan gibi alanlarda ilklere imza attığımız çalışmalarımızla sektörün öncü kurumları arasında yer alıyoruz. MWC’de bu yıl özellikle Cardtek Dijital Enablement Platformu ile sektörde fark yaratan çalışmalarımızı tanıtacağız” dedi.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *