Crowdup 16 Nisan’da İTÜ Maslak’ta!

Müzik, teknoloji ve startupların tek çatı altında birleştiği, networking ve eğlenceyi birlikte sunmayı hedefleyen yeni nesil startup konferansı Crowdup, Türkiye startup ekosistemine farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Hayal eden, üreten, birbirini destekleyen bir startup kültürü arzulayan herkesin parçası olabileceği etkinliğin sloganı: “The new is you, me and Our Crowd”. Gelecek vaat eden 30 startupın katılımcıların oylamasına sunulacağı Crowdup’da en beğenilen 10 startup, aralarında Sinan Güler, Fırat İleri ve Hakan Baş gibi isimlerin bulunduğu yatırımcılara sunum yapma fırsatını yakalayacak. Subway Jazz Station’ın keyifli müziği ile eşlik edeceği etkinlikte ayrıca Gram Games katkılarıyla hazırlanacak mobil oyun alanı ve CoderDojo’nun 7-17 yaş arası çocuklarla gerçekleştireceği kodlama atölyesi de bulunacak.

Girişimci, yatırımcı ve ekosistemin gelişmesine katkıda bulunmak isteyen herkes Crowdup’a ücretsiz katılabilecek. Garaj, İTÜ Çekirdek, Kolektif House, Gram Games, Habitat ve Iyzico katkılarıyla 16 Nisan’da İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe crowdup.co adresinden kayıt olunabilir.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem
Tags: crowdup

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *