Deutsche Telekom kuruluşu STRATO Türkiye pazarında

Dünyanın önemli hosting sağlayıcılarından biri olan STRATO AG, ürünlerini www.strato.com adresinde Türkçe olarak sunmaya başladı. STRATO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Christian Böing, İstanbul’da düzenlenen bir basın

Dr. Christian Böing CEO STRATO AG

Dr. Christian Böing CEO STRATO AG

toplantısında Türkiye hosting pazarına girdiklerini duyurdu. Türkiye websitesi, STRATO’nun ilk uluslararası hosting portalının bir parçası olarak şu andan itibaren İngilizce olarak da kullanılabilmekte.

Böing “Dünya çapındaki ilk hosting portalımızı İstanbul’da tanıtmaktan çok mutluyuz. Türkiye’de başarılı olacağımıza inanıyoruz, çünkü büyümeyi getiren faktörlerin farkındayız: Uygun fiyatlar, yüksek veri güvenliği ve 18 yılı

aşkın hosting tecrübesiyle müşterilerimize önemsedikleri her şeyi sunarak, Almanya, Hollanda ve İspanya gibi doymuş hosting pazarlarında bile büyümeye devam ediyoruz” diyor.

18 yıllık tecrübe

1997’de kurulan hosting sağlayıcısı STRATO, Türkiye pazarına giriyor. STRATO, bütçe dostu web sayfası komple paketlerini pazarlamış ve böylece ülkeye özel alan adı “.de”nin Almanya’daki devasa gelişiminin mihenk taşını teşkil etmiştir. “Türkiye pazarında faaliyet gösteren tüm büyük hosting sağlayıcılarına kıyasla, hosting alanında en fazla tecrübesi olanlardan biriyiz” diye ekliyor Böing.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem
Tags: Hosting, STRATO

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *