Epson’dan 4K destekli yeni projektör serisi: EB-G7000

Epson, özellikle iş dünyasına ve profesyonellere yönelik ilk 4K destekli yeni projektör serisini Türkiye’de satışa sunuyor.

Epson’un özellikle büyük toplantı salonları, üniversite oditoryumları, konferans alanları gibi büyük ölçekli alanlara yönelik 4K destekli yeni projektör serisi EB-G7000; maksimum görüntü kalitesi, fonksiyonellik ve yüksek teknolojiyi bir arada sunuyor.
Epson’un yeni serisi 360º döndürülebilme özelliği sayesinde köşelerden engebeli zeminlere her alanda net görüntü sağlıyor. 2.000:1 kontrast oranıyla renkleri mükemmelleştiren seri, Epson’un ‘eşit oranlı Renkli ve Beyaz Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi ve 3LCD özelliğinin yanı sıra, ultra kısa mesafeli lens sayesinde en kısa mesafelerden geniş görüntü sağlıyor.

Motorlu odaklama
EB-G7000 serisinde yer alan modellerin tümü uzaktan kumada ile otomatik odaklama özelliğine sahip. ‘Motorlu zoom focus’ özelliği olarak adlandırılan bu fonksiyon büyük rahatlık sağlıyor. Toplam ayrı altı modeli içeren seride 5.500 ila 8.000 arası ansilümen söz konusu.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *