Fleetcorp’tan tek tuşla yol yardım hizmeti

Fleetcorp’tan tek tuşla yol yardım hizmeti

Filo kiralama şirketi Fleetcorp, mobil uygulaması “iFleet”’i güncelledi. Uygulama yeni özelliklerle zenginleştirilerek çok daha faydalı hale getirildi.


Fleetcorp, güncellediği iFleet uygulaması ile müşterilerine büyük avantajlar sunuyor. Kullanıcı iFleet uygulaması sayesinde arıza, kaza, hırsızlık bildirimi, lastik talebi, anahtar işlemleri, ikame araç işlemleri ile ilgili talebini doğrudan Fleetcorp’a iletebiliyor. Talep butonuna basıldığında kullanıcının lokasyonu belirleniyor. Nokta atışı ile adres tarifine gerek kalmaksızın lokasyon tespit edilerek, en kısa sürede gerekli hizmet ulaştırılıyor.
Acil çağrı butonu ile doğrudan arama…
Fleetcorp müşterileri, iFleet uygulaması ile ihtiyaç duydukları polis, ambulans, itfaiye, trafik, jandarma vb. telefonları doğrudan arayabiliyor. Ayrıca gerekli durumlarda mobil sitede yer alan bölüme yönlendirilerek, kendisine en yakın yetkili servisi öğrenebiliyor.

iFleet uygulaması, sürücülere yolda ihtiyaç duyabilecekleri konaklama, günlük araç kiralama gibi ek hizmetler konusunda da telefonda danışmanlık hizmeti gerçekleştiriyor. Sürücünün bulunduğu lokasyon bazında etrafında yer alan, benzin istasyonu, otopark, ATM, banka şubesi vb. alanların bilgilerini sürücülerle paylaşıyor.

Güncellenen iFleet uygulamasında, servis talebiniz için artık il, ilçe, tarih ve saat aralığı da seçilebiliyor. Kaza bildiriminde kaza anına ait görüntüleri paylaşma imkanı sunuluyor. Su ve elektrik tesisatı, cam onarımı ve çilingir gibi konut hizmetlerinde destek sağlanıyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *