HP yeni LaserJet yazıcı ailesini tanıttı

HP yeni LaserJet yazıcı ailesini tanıttı

HP, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği altı adet yeni LaserJet Pro yazıcıyı duyurdu.

Tek ve çok fonksiyonlu HP LaserJet’lerin yenilenen serisi, kendi sınıfının en üretken yazıcılarını içeriyor. M100 ve M200 serilerinin her modeli, yüzde 15 ila 20 daha yüksek hızda baskı performansı gösteriyor.

Kompakt M100 serisi, en düşük seviyede müdahaleyle güvenilir performans sunan enerji verimliliğine sahip tek ve çok fonksiyonlu cihazlardan oluşuyor. Baskı hızı ise dakikada 22 sayfaya kadar ulaşıyor.  Tek ve çok fonksiyonlu yazıcıları içeren yeni M200 serisi dakikada 28 sayfalık baskı hızı ile üretkenliği önemli bir faktör olarak gören küçük işletmeler için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor. M200 serisi, ilk sayfa çıkış süresinde yedi saniye gibi benzersiz bir hız sunuyor ve kendi sınıfında en verimli yazıcı olarak konumlanıyor.

Yeni yazıcılar, akıllı telefon, tablet ya da dizüstü bilgisayardan herhangi bir şirket ağı gerektirmeden Wi-Fi Direct ile baskı alma imkânı sunuyor.  Yazıcılar ayrıca sundukları verimle kurumlara enerji tasarrufu yapma imkânı sunarken HP Auto-On/Auto Off teknolojisiyle de küresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.

HP LaserJet Ultra
HP belirli pazarlarda satışa sunulmak üzere üç adet yeni HP LaserJet Ultra yazıcısını da duyurdu. Her bir HP LaserJet Ultra modeli, iki yıla varan sürede 6.900’e varan sayıda sayfa basma kapasitesi sunan üç adet tonerle ile birlikte geliyor.

Yeni HP LaserJet Ultra M106w ve HP LaserJet Ultra MFP M134 serisi önceki modellere kıyasla sayfa başına yüzde 60’a varan oranda daha düşük maliyet avantajı sunuyor . Ürün, yüksek hacimli baskı işlerini yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmeye ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal.

Facebook Comments
Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *