Huawei P9 yeni rengiyle Türkiye’de

Huawei P9 yeni rengiyle Türkiye’de

Huawei Tüketici Elektroniği İş Grubu tarafından geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye lansmanı yapılan, dünyanın ilk çift Leica kamera donanımına sahip akıllı telefonu Huawei P9’un altın rengiyle Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Leica Camera AG işbirliği ile geliştirilen Huawei’nin yeni amiral gemisi P9 Gold, iddialı kamera deneyimini sunarken, tasarımıyla . Çift arka kamera, uyum içinde çalışarak kullanıcıların detay, renk ve derinlik açısından mükemmel fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Huawei P9, daha aydınlık ve detaylı çekimler yapabilen çift kamerası ile düşük ışık koşullarında da iddialı olduğunu ispat ediyor.

P9’un renkli kamerası renkleri analiz ederken monokrom kamerası ise detaylar konusunda yardımcı oluyor. P9’da Leica’nın Standart, Parlak Renk ve Yumuşak Doku gibi çekim modu seçenekleri de bulunuyor. Android 6.0 işletim sistemine sahip cihaz, 12 MP arka 8 MP ön kamerası bulunuyor.. 5.2 inç FHD, 2.5D ekranı bulunan cihazın altın rengi Eylül ayında Türkiye genelinde satışta olacak.

 

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *