İşletmelerde bulut bilişim dönemi!

İşletmelerde bulut bilişim dönemi!

Yenilikçi çözümler, işletmelere fırsat ve katma değer sağlarken, maliyet tasarrufu da sağlıyor.  İşletmeler, iş sürekliliğini kesintiye uğratmadan her an ve istenilen yerden çalışabilmek için bulut bilişim teknolojilerine yatırım yapıyor.

Amazon Web Servisleri’nin gerçek zamanlı geçiş uzmanlığı programında ilk iş ortaklarından biri olan Dynatrace, dijital performans yönetimi konusundaki uzmanlığı ile kurumların iş süreçlerini kolaylaştırıyor. AWS Migration Competency, gerçek zamanlı geçiş uzmanlığı konusunda başarılı olan iş ortakları için oluşturulmuş bir program. Bu programa dahil olan çözüm sağlayıcı iş ortakları, AWS bulut hizmetlerine geçiş sürecinde işletmelere uçtan uca çözüm sağlayarak, keşiften planlamaya, veri geçişinden operasyona kadar her aşamada hizmet sunmaya yetkili. Sunulan hizmet, karmaşık projelerde başarılı sonuçlar elde edilmesini garanti altına alacak şekilde lanse ediliyor.

 

AWS uzmanlığına erişmenin Dynatrace’in müşterilerine gerçek zamanlı geçiş yolculuğunda uçtan uca çözüm sağlayabildiğinin kanıtı olduğunu belirten Dynatrace Teknoloji Başkanı Bernd Greifeneder, “Gerçek zamanlı sistem ve veri geçişi süreçleri, zaman ve maliyet açısından oldukça zor olabiliyor. Müşterilerimizin buluta olan güvenini temin ederek destek vermek, gerçek zamanlı geçiş zorluklarını çözmek ve uygulama performansını izlemek, Dynatrace’in ilk önceliğidir. AWS’in bu konudaki engin tecrübelerimiz ve kapasitemizin değerini müşterilerimize ispat etmemize olanak sağlamasından mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *