Jaybird yeni ürünleriyle Türkiye’de

Jaybird yeni ürünleriyle Türkiye’de

Sporcu kulaklıklarıyla öne çıkan Jaybird, Fredoom 2 ve X3 modelleriyle Türkiye pazarına girdi. Jaybird kulak içi kulaklıkları, müziğin yalnızca iç mekânlarda değil, dışarıdaki her türlü aktivitede de yanında olmasını isteyenlere hitap ediyor.

Kulaklık askılarındaki ayarlanabilir klipsleri bir araya getiren Speedfit teknolojisiyle yenilenen Freedom 2, kulaklara kolayca oturabilen formuyla, kullanım kolaylığı ve konfor sunuyor.

Sporculardan alınan geri bildirimlerle tasarlanan ürünler, güçlü sesi, su geçirmezlik, tere karşı dayanıklılık ve uzun şarj süresiyle koşuculara ve tüm dış mekan aktivitelerine uyum sağlıyor. Ürünler bu özelliklerinin yanında şık tasarımları, hafif ve kompakt formlarıyla da dikkat çekiyor. Jaybird’ün mobil uygulaması “MySound” ile cihazların ses ayarı kişiye göre özelleştirilebiliyor. Uygulama aynı zamanda diğer sporcuların kaydettiği ses ayarlarını deneme şansı da tanıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Son 10 yıldır, müziği dinleme şeklimiz radikal şekilde değişti ve değişmeye devam edecek. Artık, müzik bizimle beraber her yerde. Her gün farklı ortamlarda müzik dinleyen insanlarla karşılaşıyoruz. Jaybird, aktif sporcular ve müziğin gücünü sporuna yansıtmak isteyenler için ürün tasarlamak gibi harika bir amaçla işe koyulmuş. Bu anlamda kullandığı teknolojiden, geliştirdiği ürünlerden ve pazarlama faaliyetlerinden oldukça etkilendik. Jaybird’ün yarattığı doğru ürünlerle, müzik sizi sporunuzda da takip ediyor.” dedi.

Jaybird ürünlerinden FREEDOM 2’nin, Turkcell; X3’ün ise D&R ve Wepublic mağazalarında 599 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunulması bekleniyor.

Temel Özellikler
Secure-fit + SpeedFit: İyileştirilmiş yumuşak ve esnek kulaklık askıları ve kanatları, SpeedFit entegre kablo sistemiyle birkaç saniyede kulağa kolayca oturarak konfor sağlıyor.

Ter Geçirmez: Terden koruma sağlamak için hidrofobik nano kaplanan FREEDOM 2 sportif kulak içi kulaklıklar için yağmur, kar veya çamur koşmaya engel oluşturmuyor. FREEDOM 2 tüm hava koşullarına uyum sağlıyor.

Özel Ses: Jaybird’ün mobil uygulaması “MySound” ile cihazların ses ayarı kişiye göre özelleştirilebiliyor. Uygulama aynı zamanda diğer kullanıcıların kaydettiği ses ayarlarını deneme ve müzik listelerini dinleme şansı da tanıyor.

8 Saat Şarj: FREEDOM 2 pil ömrü konusunda endişelenmeden koşmayı sağlıyor. Ürünle birlikte verilen şarj klipsiyle cihaz hareket halindeyken bile şarj imkânı sunuyor.

Uyumluluk
Bluetooth’u destekleyen akıllı telefonlar, akıllı saatler, tabletler ve diğer cihazlar

 

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *