Kyocera yeni cihazlarıyla akıllı ofisler vadediyor

Kyocera yeni cihazlarıyla akıllı ofisler vadediyor

Kyocera, A4 renkli ECOSYS M5521cdn/M5521cdw/M5526cdn/M5526cdw çok fonksiyonlu fotokopi makineleri ile ECOSYS P5021cdn/P5021cdw/ P5026cdn/P5026cdw yazıcıları piyasaya sürdü.

Ürünlerin sahip olduğu Wifi bağlantısı (M5521cdw/M5526cdw ve P5021cdw/P5026cdw) ve yeni özellikler ile akıllı ofisler vadediyor. Bu kompakt giriş seviyesi yazıcılar ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri, tek kullanıcı ve küçük iş gruplarına hitap ediyor. Sunduğu inovatif toner teknolojisi, yüksek çözünürlük, maliyet tasarrufu sağlayan uzun ömürlü bileşenleri ve düşük sayfabaşı maliyetiyle ürünler, ECOSYS ürün serisiyle bağlantılı olan tipik özelliklere ve kaliteye sahip.

Yeni renkli A4 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ve yazıcı serisi, profesyonel dokümanlar ile detaylı görsellere keskin baskı kalitesi sağlayan 1200 dpi yüksek baskı çözünürlüğüne sahip. Ürünlerin sahip olduğu yeni hibrid toner teknolojisi ve geniş renk gamutu sayesinde daha canlı ve etkileyici baskılar elde edilebiliyor. Tüm ECOSYS ürünlerinde olduğu gibi, yeni renkli A4 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ve yazıcı serisi de hem toplam baskı maliyetlerini hem de çevreye olan etkiyi azaltan uzun ömürlü bileşenler ve sadece toner teknolojisine sahip.

ECOSYS M5521cdw/M5526cdw ve ECOSYS P5021cdw/P5026cdw ürünlerinde standart olarak mevcut olan Wi-fi teknolojisinin yanı sıra tüm ürünlerde Apple Airprint®, Mopria ve Google Bulut Baskı gibi güncel mobil baskı uygulamaları yer alıyor. Ürünlerin sahip olduğu KYOCERA Mobil Baskı uygulaması ise mobil olarak tarama ve gelişmiş baskı işlerine imkân verirken, önceden yüklenmiş toner özelliği kurulum kolaylığı sağlıyor. Ayrıca M5526cdn/cdw ürünlerinde bulunan 4.3 inç dokunmatik ekran ve dubleks tarama özelliği oldukça dikkat çekiyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *