Logitech, 2016 Red Dot Awards’tan 9 ödülle döndü

Logitech, 9 dalda Red Dot Awards aldığını açıkladı. Bu, üst üste 4 yıldır Red Dot Award Product Design kazanan Logitech’in şimdiye kadar kazandığı en yüksek sayıda ödül oldu.

IPad Air 2 için tasarlanan Logi™ BLOK Family koruyucu kılıfları, Logitech® MX Master Wireless Mouse, Logi™ Circle, Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard, Logitech® Play Collection 2015, Logitech® Harmony Elite, Logitech® M335 Wireless Mouse ve UE ROLL’un yanı sıra Logitech’in bir diğer markası olan ve taşınabilir kabosuz hoparlörleri içeren UE ROLL, UE BOOM 2 ve UE MEGABOOM ürünlerinden oluşan Ultimate Ears ailesi de ödüle layık görüldü.

Logitech olarak tasarımı, yapılan işin temeline koyduklarını belirten Logitech Tasarım Bölüm Başkanı Alastair Curtis, “Şimdiye kadar kazandığımızın üzerinde Red Dot Awards’a layık görülmemiz, sadece tasarım ekibimiz sayesinde değil, Logitech olarak hep beraber, ‘en iyi deneyimi yaşatmak’ için ürünler yaratmamızdan kaynaklanıyor.” dedi.

1954 yılında başlayan Red Dot Product Design, her yıl binlerce başvuru arasından özel bir grup ürünü onurlandırıyor. Red Dot kazananları, olağanüstü bir tasarım olarak öne çıkan ürünler arasından, uluslararası bir jüri tarafından seçiliyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem
Tags: Logitech

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *