Logitech’ten 2 yeni sessiz mouse

Logitech’ten 2 yeni sessiz mouse

Logitech, M220 Silent ve M330 Silent Plus ile bugüne kadar tasarladığı ilk sessiz wireless mouse’ları tanıttı.

Hassas, konforlu ve dayanıklı yapısıyla standart mouse’larla benzerlik taşıyan M220 Silent ve M330 Silent Plus, farkını her tıklamada sesi %90 oranında azaltan tasarımlarıyla dünyada ilk defa Noise Abatement Society tarafından “The Quiet Mark” onayını alarak ortaya koydu.

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Global Portföy ve Marka Direktörü Anatoliy Polyanker, “İş arkadaşlarınızla birlikte ofiste ya da kendi başınıza evinizde çalışırken, maruz kalacağınız çok küçük sesler bile dikkatinizi dağıtıp, verimliliğinizi düşürebilir. Bu nedenle M220 Silent ve M330 Silent Plus mouse’ları tasarladık. Mühendislerimiz, standart mouse’larda tıklamaya bağlı oluşan sesin kaynağına odaklanarak çalışmalar yaptı. Sonuç; kaliteden ödün verilmeden tasarlanan ‘sessiz’ mouse’lar.” dedi.

Logitech M220 Silent ve M330 Silent Plus mouse’lar, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan Windows®, Mac OS®, Chrome OSTM ve Linux® işletim sistemleriyle uyum sağlıyor. Kolayca takıp çıkarılabilen nano alıcısı sayesinde 10 metrelik kablosuz kullanım mesafesi sunan mouse’lar, Logitech’in gelişmiş optik izleyecisiyle farklı yüzeylerde kullanılabiliyor. Otomatik uyku modu sayesinde 18 ay pil ömrü sunarak kesintisiz kullanım avantajı sağlayan M220 Silent, her iki elle kullanıma uygun bir tasarıma sahip. 24 aylık pil ömrü sunan M330 Silent Plus ise sağ elle kullanıma uygun olarak tasarlandı. Ayrıca kauçuk tekerleği ve özel materyal ayakları sayesinde kaydırmaların sessizce yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Ekim 2016 itibarıyla Türkiye’de seçili mağazalarda satışa sunulması planlanan mouse’ların tavsiye edilen perakende satış fiyatları M220 Silent KDV dahil 59,90 TL, M330 Silent Plus ise KDV dahil 89,90 TL.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *