Microsoft’tan Arena’ya ödül

Microsoft’tan Arena’ya ödül

Microsoft Türkiye tarafından verilen, ‘2016 Yılın İş Ortağı – Yazılım Distribütörü’ ödülüne, Arena layık görüldü.

Microsoft Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Microsoft İş Ortakları Zirvesi”, 5 Ekim Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirildi. Başarılı iş ortaklarının ödüllendirildiği gecede, teknoloji dağıtıcısı Arena, “Yılın İş Ortağı – Yazılım Distribütörü 2016” ödülünün sahibi oldu.

Ödülü Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun elinden teslim alan Arena Genel Müdürü Okay Nasır, konuyla ilgili olarak şu sözleri dile getirdi:

“Arena olarak, 25 yılı aşkın tecrübemiz ile katma değerli çözümler sunduğumuz güçlü kadromuz, Microsoft ürünlerini daha çok iş ortağımıza ve iş ortaklarımız ile de tüketiciye ulaştırmak hedefiyle çalışmaya devam ediyor. Yaygın dağıtım modelimiz sayesinde başarılarımızı katlayacağımıza inanıyorum.

Türkiye’nin ilk Microsoft dağıtıcılarından olarak, Microsoft’tan aldığımız ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1995 yılından bu yana Microsoft Türkiye ile güçlü bir iş birliği içerisindeyiz. Önümüzdeki yıllarda da daha nice başarılara hep birlikte imza atmayı umuyoruz. Ödülü almamıza vesile olan Microsoft iş ortaklarımıza ve emeği geçen tüm Arena ekibine teşekkürlerimi sunarım”

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *