Olev’de ilk yolculuklar yüzde 15 indirimli

Olev’de ilk yolculuklar yüzde 15 indirimli

Yasal bir şekilde çalışan VIP araçları ile şehiriçinde adresten adrese ulaşıma yeni bir soluk getiren mobil uygulama Olev kullanıma sunuldu. App Store ve Google Play’den indirilerek kullanılabilen uygulama ile yapılan ilk yolculuklarda yüzde 15 indirim uygulanıyor.

9+1 yolcu kapasiteli VIP araçlarla şehiriçinde adresten adrese ulaşım sağlayan ilk yerli mobil uygulama olan Olev, kullanıma sunuldu. Olev, kendi kazançlarının vergisini öderken sistemdeki sürücülerin de gelirlerinin vergilendirilmesini sağlayarak yasal bir zeminde hizmet veriyor.

Olev’i ilk kez kullanacak olanlar yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabiliyor. Bunun için OLEVTR promosyon kodunu uygulama içindeki ilgili alana girmek yeterli oluyor. App Store ve Google Play’den indirilerek iOS ve Android tabanlı mobil cihazlarda kullanılabilen Olev, konforlu ve temiz araçları ile şehiriçi yolculukları keyfe dönüştürüyor. Tümü lisanslı ve kayıtlı sürücüleri ile hizmet sunan uygulama ile yolculuk tamamlandığında ödenecek tutar, yolculuk başlamadan önce yaklaşık olarak görüntülenebiliyor. İstenen noktaya ulaşıldığında aracın temizliği, yolculuğun konforu ve sürücünün yaklaşımı gibi kriterlerin puanlanabilmesi, Olev’in yüksek hizmet standartlarını korumasına yardımcı oluyor.

Olev nasıl çalışıyor?olev_ios_android-cw-2
iOS ve Android tabanlı mobil cihazlarda çalışan Olev’i kullanmaya başlamak için, yolcunun gideceği adres bilgisini girmesi ve ‘Çağır’ butonuna dokunması yeterli oluyor. Sonrasında kullanıcı yolculuk sonunda ödeyeceği yaklaşık tutarı ve rotayı görüntüleyip işlemi onaylıyor ve bulunduğu konuma en yakın araç sistem tarafından yönlendiriliyor. Yaklaşık bekleme süresi ile birlikte aracın konum bilgisi de uygulama ekranında gerçek zamanlı izlenebiliyor. Aracın ulaşmasının ardından başlayan yolculuk boyunca, sürücü rotayı kendi mobil cihazı üzerinden takip ettiği için, yol tarif etmeye de gerek kalmıyor. Belirtilen adrese ulaşılması ile birlikte seyahat bedeli kullanıcının kredi kartından otomatik olarak çekiliyor. Yolcunun sürücüyü ve aracı puanlayabilmesi sadece Olev standartlarını sağlayanların hizmet vermesine yardımcı olurken, sürücülerin de yolcuları puanlayabilmesi hizmet kalitesinin her zaman yüksek kalmasında önemli rol oynuyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem
Tags: Olev, uygulama

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *