Oracle, iş ortaklarıyla ‘bulut’ vizyonunu paylaştı

Oracle Türkiye ve Orta Asya İş Ortakları Toplantısı geniş bir katılımcı kitlesiyle Dalaman’da gerçekleştirildi.

Toplantının ardından basın mensuplarıyla bir araya gelen Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Filiz Doğan, Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi İş Ortakları Kıdemli Müdürü Ahmet Sarı, Oracle Teknoloji Çözümleri Satış ve Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alistair Hopkins ve Oracle ECEMEA Bölgesi İş Ortakları Kıdemli Direktörü İlker Koçer, iş ortakları konusundaki vizyonlarını paylaştı.

10797_R1_B3“Bulut, ana konu başlıklarımızın en tepesinde!”
Büyük verinin yanı sıra ‘bulut’ vurgusunun yapıldığı basın toplantısında, Oracle’ın özellikle son dönemde bulut konusunda ciddi bir oyuncu haline geldiğinin altı çizildi. Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Filiz Doğan, gerçekleştirilen toplantı çerçevesinde, iş ortaklarıyla stratejilerini paylaşarak, gündemdeki konuları aktardıklarını belirtti. Takip eden yıllarda Oracle’ın bulut konusunda daha da etkin olacağını kaydeden Doğan, her alanda önemli bir büyüme öngörüldüğünü ifade etti. Bulut’un ana konu başlıklarının en tepesinde olduğuna vurgu yapan Filiz Doğan, “Oracle; buluta geçişin oldukça önemli olduğu, partnerlere de bunun anlatılacağı bir döneme girdi. Biz Oracle olarak nereye gidiyorsak, iş ortaklarımız da vizyonlarını bu şekilde belirlemeli” dedi.

Oracle Türkiye ve Orta Asya İş Ortakları Toplantısı’nda, bulut konusunda iş ortaklarının Oracle ile beraber nasıl hareket edeceği anlatılıp bu husustaki stratejiler paylaşıldı. Etkinlik çerçevesinde; iş ortaklarına yakalayabilecekleri fırsatlar ve doğru planlama stratejileri hakkında bilgi verildi.

opday-alistairhopkins

 

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *