Oracle yöneticileri ve BT blogger’ları büyük veriyi konuştu

Oracle yöneticileri ve BT blogger’ları büyük veriyi konuştu

“Oracle Cevaplıyor” etkinliği ile BT blogger’ları ve Oracle yöneticileri büyük veri konusunu etraflıca inceledi, akıllarda olan sorular konuşuldu.

İlk defa “blogger”lara özel olarak tasarlanan toplantıda, IT Advisor moderatörlüğü ile büyük veriyi BT dünyası olarak yanlış mı algılıyoruz, tipik bir büyük veri projesinde olması gereken bileşenler nelerdir, bu konsepte kurumların yaklaşımı ne seviyede gibi sıcak konular üzerinde duruldu.

Son zamanlarda tüm dünyada en sıcak konulardan biri haline gelen Büyük Veri, hemen tüm şirketlerin odak noktası halini almış durumda. Toplantıda ayrıca büyük veri konusunda değer üretimi başladı mı, Oracle işbirliği ne düzeydedir, “Oracle Big Data Appliance”ın kurumlara katacağı katma değer nedir ve hangi konulardadır gibi konular da ele alındı.

BT Blogger’larından Buğra Parlayan, Emrah Mete, Gökhan Atıl, Gürcan Orhan, Volkan Oban ve Zekeriya Beşiroğlu, BT basın ve blogger’larından Atilla Mede, Bülent Nevres ve Kaan Kaya’nın sorularını Oracle yöneticilerinden Murat Yeşil, Mehmet Gökmen ve Emrah Uysal cevapladı.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *