Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için uygun fiyatlı hale getireceği belirtilen iki yeni dokunmatik panel ekranını tanıtıyor.


Mevcut interaktif ekran serisini tamamlayan 75 inç 4K doğrudan LED panel (TH-75BQE1) ile 65 inç Full HD doğrudan LED panel (TH-65BFE1); USB, HDMI veya VGA üzerinden bilgisayara bağlandığında Panasonic’in Beyaz Tahta Yazılımı ile uyumlu olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

10 noktaya kadar dokunma özelliğine sahip olan 400 cd/m2 interaktif paneller; dokunmatik kalemin yanı sıra büyüteç, spot ışığı ve silinebilen keçeli kalemlerle kolayca yazı yazılabilmesini sağlıyor. Ekranda ayrıca, USB aygıtlarında depolanan medyayı çözmek için basit bir USB bellek görüntüleyici de bulunuyor.

Panasonic Ürün Pazarlama Yöneticisi Florence Antony seri ile ilgili değerlendirmede bulundu: “İnteraktif ekran serimizin kullanışlı olma özelliğini koruyarak, seriyi daha erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirdik. Bu teknoloji, işbirliğine dayalı eğitimler ve toplantılar için son derece ideal olmasıyla öne çıkıyor. Örneğin Beyaz Tahta modunda iki veya daha fazla kişi eş zamanlı olarak çalışabilir. Böylece dosyalar düzenlenmeden ve kaydedilmeden önce üzerlerinde grup olarak çalışılabilir.”

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *