Panasonic’ten işe dayanıklı yeni dizüstü bilgisayar: Toughbook CF-XZ6

Panasonic’ten işe dayanıklı yeni dizüstü bilgisayar:  Toughbook CF-XZ6

Hafif, işe dayanıklı, 2’si 1 arada ayrılabilen dizüstü bilgisayar, 12 inç ekranıyla tarzını korurken tüm iş sektörlerine de uygun ekipmanı sağlıyor.


Panasonic’in işe dayanıklı en son Toughbook 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı, aynı anda hem iş dünyasının hem de stil avcılarının beğenisini kazanıyor. 12 inç ekranıyla Panasonic Toughbook CF-XZ6, dünyanın en hafif, 2’si 1 arada ayrılabilen, işe dayanıklı bilgisayarlarından biri. Şık ve hafif tasarımıyla bu ayrılabilen cihaz, her mobil çalışanın favorisi olmaya aday. Dayanıklı tasarımı, 20 saatlik pil ömrü, yeni nesil güçlü Intel işlemcisi ve çeşitli giriş ve çıkış birimleriyle CF-XZ6, üst düzey çalışanların ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor.

Panasonic Toughbook CF-XZ6 dizüstü bilgisayar, hareket halindeki programlama gücüyle tüm beyaz yaka çalışanlar için ideal. Dizüstü bilgisayarın işlevselliğiyle cihaz, esnekliği ve tablet hafifliğini bir araya getirerek iş hayatının zorlu koşullarına rahatça uyum sağlıyor. Cihaz, her sektörden satış yetkilileri, sağlık profesyoneli, pazar araştırma şirketleri, kamu kurumları ve benzeri kullanıcı profiline uygun tasarıma sahip.

Dokunmatik ekran netliği
Panasonic Toughbook 2’si 1 arada ayrılabilen cihaz serisinin dördüncü ve son ürünü olan bu bilgisayar,10 parmak dokunmatik ve 12 inç Quad High Definition ekranıyla (2160×1440 piksel) birlikte 3:2 en-boy oranında mükemmel netliği sunuyor.

Hafif ve dayanıklı
640 gram ağırlıktaki süper hafif tablet, klavyesiyle birlikte yalnızca 1,18 kg ağırlığa ulaşıyor.
Yine Panasonic’in geleneksel düşük arıza oranı ve 76 cm’e kadar düşmelere karşı sağlamlığı cihazı işe dayanıklı hale getiriyor.

Uzun ömürlü
4 hücreli bataryası ile tablet, 6,5 saate kadar tek başına çalışabiliyor. Klavye alanı, dizüstü bilgisayar modunda iken kullanıcı tarafından cihaz çalışırken değiştirilebilir 14 saate kadar uzun ömürlü 4 hücreli ek bir bataryaya sahip. Cihaz ayrıca 8GB RAM ve 256GB depolama hafızasına sahip.

İşe dayanıklı
Windows 10 Professional işletim sistemi ile ve en yeni nesil Intel Core i5-7300U vPro işlemci ile güçlendirilen Toughbook CF-XZ6 dizüstü bilgisayar, LAN, HDMI, USB 3.1 (Gen 1) Tip C ve USB 3.0’dan oluşan tüm giriş ve çıkış birimlerine sahip. Ayrıca cihaz, 4G LTE seçeneği ile donatılmış Bluetooth v4.1 ve WLAN Intel® Çift Bantlı Kablosuz-AC 8265’i de bulundurmaktadır. Full HD Windows Hello destekli web kamerası ve 8MP arka kamera ise cihazda standart olarak bulunuyor.  Aksesuar seçenekleri arasında aktif kalem, klavye alanına özel 4 hücreli batarya, yansıma önleyici film ve ekrana özel gizlilik filtresi yer almakta.

Ürüne erişim
Panasonic Toughbook CF-XZ6 standart 3 yıllık garanti ile birlikte Temmuz 2017’de satışa sunulacak 

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *