Paraşüt 100 bin kullanıcıya ulaştı

Paraşüt 100 bin kullanıcıya ulaştı

Bulut tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, 2 Yılda Türkiye genelinde 100.000 kullanıcıya ulaştı.

2015 yılının ilk çeyreğini toplamda 5.2 Milyon TL yatırım alarak kapatan Paraşüt, kurulduğu 2013 yılından bu yana, yakaladığı bu başarıyla, Türkiye’nin Silikon Vadisi’nden yatırım çeken ilk kurumsal teknoloji (B2B) şirketi oldu.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilen web tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, hizmet sektöründen, finans sektörüne kadar birçok farklı dikeydeki KOBİ’ye hizmet veriyor.

Özellikle girişimciler ve küçük işletmeler için ön muhasebenin düzenli takip edilmesi finansal yönetim adına atılması gereken en önemli adımlardan biri olduğunu söyleyen Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu, “Büyüme hedefinde olan işletmelerin bu yolda en büyük yardımcıları, gelir ve giderlerini takip edebilecekleri ön muhasebe programları. Online, esnek ve pratik kullanıma sahip, bu alanda en iyi hizmeti veren uygulama olan Paraşüt büyümeye ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam edecek. 100.000 kullanıcımızın her birine tek tek teşekkür ediyorum. Büyüyen genç ve dinamik ekibimizle, başarılarımızı hızla arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *