Plantronics’ten yeni model kablosuz kulaklık: Voyager 3200

Plantronics’ten yeni model kablosuz kulaklık: Voyager 3200

Plantronics, yeni model kablosuz kulaklığı Voyager 3200 serisini tanıttı.  Voyager 3200 serisi, özellikle dış ortamdaki sesleri izole ederek sesinizi karşı tarafa en net şekilde iletiyor.

Plantronics’in son çıkarttığı bluetooth kulaklık modeli Voyager 3200 serisi, iş dünyasındaki profesyonellere hitap ediyor.  Akıllı sensörler sayesinde gelen çağrıları kulağınıza taktığınızda yanıtlayabildiğiniz kulaklık, birinci sınıf bluetooth cihazlarda 30 metreye kadar kapsama alanı sunuyor. Son yılların en gözde özelliklerinden NFC bağlantı kurma özelliğine sahip kulaklık bu özelliği olan cihazlarla hızlıca eşleşebiliyor.

Voyager 3200 serisinin hassas ses ayarı ve güçlendirilmiş sinyal işlemcilerine (DSPs) sahip üçlü mikrofon tasarımı sayesinde arka plandaki istenmeyen seslerin görüşmelerinize karışmasını engelliyor. Ergonomik tasarımda üretilen kulaklık, konfor testlerinden başarıyla geçerken, uzun süreli kullanımda da 9 gram ağırlığıyla kulağınızdaki varlığı hissedilmiyor.

10 saate kadar uzatabilen taşınabilir şarj aparatı
Günlük yaşamınıza ayak uyduracak Voyager 3200 serisi farklı paket seçenekleriyle satın alınabiliyor. Standart pakete ek olarak 6 saate kadar konuşma süresi bulunan kulaklığın konuşma süresini 10 saate kadar uzatabilen, anahtarlarınızı da yerleştirebileceğiniz taşınabilir şarj aparatı da bulunuyor. Voyager 3200 serisinde, Voyager 3240 olarak adlandırılan kulaklık şarj edebileceğiniz taşıma kılıfıyla satılıyor. Kısa bir sürede şarj edilen kulaklık 7 gün bekleme modu özelliği sunuyor.

Yüksek seslere karşı koruma
Voyager 3200 serisi tümleşik iletişim uygulamaları için sorunsuz bir şekilde Mac, PC, Tablet ve akıllı telefon bağlantısı sunan yüksek kalite ve duyarlılığa sahip Bluetooth® USB ses işlemcisi bulunuyor. Plantronics SoundGuard  teknolojisine sahip Voyager 3200 serisi, duyma yetinizin zarar görmesini engellemek amacıyla beklenmedik yüksek seslere karşı koruma sağlıyor.

Plantronics Voyager 3200 satış fiyatı KDV Dahil 349 TL’deb Voyager 3240 satış fiyatı KDV Dahil 499 TL’den satışa sunuluyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *