SwiftKey, Photo Themes’i duyurdu

SwiftKey, Photo Themes’i duyurdu

Microsoft’un sahibi olduğu akıllı klavye uygulaması olan SwiftKey, yeni bir kişiselleştirme imkanı sağlayan Photo Themes’i kullanıma sundu. Yeni özellik yardımı ile kişiselleştirilmiş klavye temaları oluşturulabiliyor.

Microsoft’un satın aldığı ve piyasanın önde gelen akıllı sanal klavyelerden biri olan SwiftKey, kişiselleştirmenin yepyeni bir yolu olan Photo Themes’i duyurdu. Android ve iOS uyumlu Photo Themes, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş klavye temaları oluşturmak için istedikleri görüntüyü yükleme olanağı sunuyor.
SwiftKey, Photo Themes’in piyasaya sürülmesini kutlamak için National Geographic, Discovery Channel, ABC ve benzeri yayınlarda yaptığı işlerle bilinen profesyonel fotoğrafçı Keith Ladzinski ile birlikte özel bir çalışma yaptı. Keith, SwiftKey kullanıcılarının yaratıcılığını perçinlemek için 12 muhteşem doğa fotoğrafından oluşan özel bir seçki hazırladı. SwiftKey kullanıcıları, bu galerideki görüntüleri klavyelerine yeni kişiselleştirilmiş arka planlar olarak indirebiliyor.

SwiftKey Android kullanıcıları, “Swiftkey Ayarları” öğesinden “Temalar” sekmesine girerek yeni Photo Themes özelliğine erişebilir. Android kullanıcıları, ayrıca, tuş kenarlıklarının, sembollerin ve ikincil karakterlerin görüntülenip görüntülenmeyeceğini ayarlayarak daha minimal ve hafif bir görünüm oluşturma seçeneğini kullanabiliyor.

SwiftKey iOS kullanıcıları, Swiftkey uygulamasını açarak ve “Tasarım” öğesini seçerek yeni Photo Themes özelliğine erişebiliyor. iOS kullanıcıları, ayrıca, tuşların açıldığında görüntüleneceği rengi kişiselleştirebiliyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *