Teknosa’nın ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi ödül aldı

Teknoloji perakendeciliğinin lider markası önemli oyuncularından TeknoSA, 2015 yılının son çeyreğinde hayata geçirdiği ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi ile bilişim alanındaki yenilikçi çalışmalara verilen IDC CIO Ödülleri’nde Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi seçildi.

TeknoSA, Türkiye genelindeki 300’e yakın mağazasını, 3000 bin saha çalışanını birbirine bağlayan ve online alışveriş platformu ile entegre çalışan ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi sayesinde müşterilerine özel, kesintisiz ve daha kolay alışveriş imkanı sağlamayı hedefliyor.

Bağlantılı Mağaza Projesi ödülüne ilişkin değerlendirmesinde TeknoSA Donanım ve İşletim Müdürü Mustafa Çelik, “Bağlantılı Mağaza projesiyle tüm saha çalışanlarımıza tablet verdik. Bu tabletler aracılığıyla müşterilerimizi tanıyor, onlara tüm ürünler hakkında daha fazla ve karşılaştırmalı bilgi sunabiliyoruz. Özel uygulamalar sayesinde müşteriye özel mağazacılık deneyimi devrini başlattık” diye konuştu. Hem çalışanlara hem de müşterilere katma değer sunan Bağlantılı Mağaza projesinin ekip işi olduğunu belirten TeknoSA Bilgi Sistemleri Uygulama Müdürü Serhat Göktepe ise, “Bu önemli proje ile hem mağazalarımız, hem de çalışanlarımız birbiriyle entegre hale geldi. Bu entegrasyon teknoloji severler için çok daha keyifli ve hızlı alışveriş imkanı sağlıyor.” dedi.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *