Vodafone’dan kullanıcılarına Pazartesi Sürprizi

Vodafone’dan kullanıcılarına Pazartesi Sürprizi

Vodafone, müşteri memnuniyeti konusunda yeni bir dönem başlatmak için düğmeye bastı. Müşteri Memnuniyeti Programı ile mevcut ve yeni müşterilerine halihazırda birçok avantaj sunan Vodafone, şimdi de “Vodafone’da bana ne var?” diyen tüm abonelerine “Vodafone Yanımda” mobil uygulamasıyla her pazartesi günü kişiye özel sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunuyor.

Vodafone, faaliyetlerinin merkezine yerleştirdiği müşterileri için bir ilki daha gerçekleştiriyor. Vodafone abonelerinin hatlarıyla ilgili tüm işlemleri kolayca yapabilmelerine imkan tanıyan “Vodafone Yanımda” mobil uygulaması, abonelerin her pazartesi kendilerine özel sunulan sürpriz ve özel hediyelerden birini kazanmasını sağlıyor.vodafone-kampanya-beyaz-cw

Pazartesi günleri tüm kullanıcılarına kişiye özel sürpriz hediyeler kazandıran “Vodafone Yanımda” uygulaması içinde “Bana ne var?” isimli bölüm bulunuyor. Sürpriz hediyelere “Bana ne var?” bölümünden ulaşabilen Vodafone’lular, bu sekme içindeki “Pazartesi Sürprizi” bölümüne girip telefonlarını sallayarak kendilerine özel sunulan iki sürpriz hediyeyi görüntüleyebiliyor ve bu iki hediyeden dilediklerini seçiyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu sürpriz hediyeler veya diğer avantajlara ulaşmak isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonlarına AppStore ve Android market aracılığıyla “Vodafone Yanımda” mobil uygulamasını indirmeleri yeterli. Uygulamayı telefonlarına yükleyen Vodafone’luların sürpriz hediyelerden birini kazanmak için her pazartesi uygulamaya girmeleri, akıllı telefon sahibi olmayanların ise 5065’e kısa mesaj (SMS) atmaları yeterli oluyor.

Vodafone Yanımda uygulaması indir Android 

Vodafone Yanımda uygulaması indir iOS

Kullanıcılar “Vodafone Yanımda” uygulamasının “Bana ne var?” alanında pazartesi sürprizlerine ek olarak, “Haftanın Her Günü Özel Teklifler” bölümünde kendilerine özel avantajlı dakika, SMS ve internet paketleri gibi Vodafone kampanyalarından, “Marka Fırsatları” bölümünde ise ulaşımdan yemeğe, etkinliklerden giyime, birçok ünlü markanın Vodafone’lulara özel avantajlarından faydalanabiliyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu diğer hediyeler arasında Vodafone Arena’daki bir Beşiktaş maçını VIP tribününden izleme imkanı, özel konser ve etkinliklere bilet gibi sınırlı sayıdaki fırsatlar bulunuyor.

Bana ne var? SMS

* Peki siz bu kampanyada en çok hangi avantajlardan yararlanıyorsunuz?
BİR YORUM YAZIN

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *