Xbox alışverişine Mini Cooper kazanma fırsatı

Xbox alışverişine Mini Cooper kazanma fırsatı

Microsoft’un popüler oyun konsolu ailesi Xbox ve aksesuarlarını alanlar Mini Cooper otomobil kazanma fırsatı yakalıyor. 4 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında her 250 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı veriliyor.

Microsoft Türkiye tarafından düzenlenen yeni kampanyada Xbox ve aksesuarları ile ilgili yapılan her 250 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı veriliyor. Kampanya dahilinde Bimeks, Vatan, Teknosa ve MediaMarkt mağazalarından satın alınan Xbox ürünleri her 250 TL’lik Xbox alışverişine (konsol, oyun, Live üyelik ve benzeri) bir hediye çekilişi kazanma fırsatı sunuluyor. 4 Kasım’da başlayan kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek. Kampanya bittikten sonra yapılacak çekilişle bir kişi Mini Cooper D 5 Kapı otomobil kazanacak.

xbox_kampanya-mini-cooper-cw

Yeni Xbox One S’in 4K Blu-ray ve HDR görüntü özellikleriyle sadece bir oyun konsolunun yanı sıra aynı zamanda bir medya eğlence cihazı. Forza Horizon 3, Gears of War 4 gibi Xbox’a özel oyunları HDR görüntü ile oynayıp Netflix 4K streaming özelliği ile Ultra HD görüntü kalitesinde dizi keyfi sunuyor.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *