ZTE AXON 7 serisi alanlara VIP hizmet

ZTE AXON 7 serisi alanlara VIP hizmet

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden ZTE, Türkiye’de Axon 7 serisi akıllı telefon modellerini alanlara VIP Servis sunuyor. İlk 6 ay içinde, kullanıcı kaynaklı hasarlarda bile ücretsiz ekran değişimi sunan ZTE, cihazları 1 saat içinde onarıp teslim ediyor.

Axon 7 ve Axon 7 Mini ile üst düzey akıllı telefon deneyimi sunan ZTE, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. ZTE, Türkiye’de Axon 7 ve Axon 7 Mini satın alan kullanıcılara VIP Servis adı verilen özel bir hizmet sunuyor.

Axon 7 serisi akıllı telefon sahiplerinin cihazlarını güvenle ve daha uzun süre kullanabilmeleri için sunulan ZTE VIP Servis hizmetinde 6 ay ekran garantisi ve 1 saat içinde tamir olanağı bulunuyor.

Kazayla kırılan ekrana ücretsiz değişim
Axon 7 ve Axon 7 Mini sahipleri, cihazlarını satın aldıkları tarihten itibaren ilk 6 ay içinde olabilecek kullanıcı kaynaklı ilk hasarda, telefonlarının ekranını bir defaya mahsus olarak ücretsiz değiştirebiliyor.

ZTE VIP Servis kapsamında, mekanik onarım gereken durumlarda kullanıcılar tarafından ZTE Servis Merkezine getirilen cihazların tamiri 1 saat içinde tamamlanıyor ve test aşamasına geçiliyor, daha sonra ise ürünler kullanıcıya teslim ediliyor. Kargo ile iletilen cihazların onarımı ise bir iş günü içinde tamamlanarak, kullanıcıya geri gönderiliyor.

ZTE VIP Servis hakkında detaylı bilgiyi 0850 33 90 983 numaralı ZTE Müşteri İlişkileri Hattından alabilmek mümkün.

Facebook Comments

Kategoriler Gündem

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *