HP Laserjet Pro M501 incelemesi

HP Laserjet Pro M501 incelemesi

Hem güvenli hem de seri bir siyah-beyaz yazıcı arıyorsanız, HP Lazerjet Pro M501 seçenekleriniz arasında mutlaka olması gereken bir ürün.

Hızlı ve güvenli bir yazıcı arayanlara

HP Lazerjet Pro M501 yazıcı siyah-beyaz lazer yazıcı grubu arasında konumlanıyor. Cihazın fonksiyonları arasında tarayıcı ve fotokopi bulunmuyor. Yazıcının üzerinde 2 satırlı bir LCD ekranı ve numerik tuş takımı bulunuyor. Kullanımı oldukça basit olan bu panel ile belge güvenliğinizi sağlayabilir istediğiniz cihazların yazıcıya erişimini yapılandırabilirsiniz.
hp-laserjet-pro-m501-2-cw-3
HP, yeni toner teknolojisi ile çok daha iyi baskı kalitesi ve daha çevre dostu ürünler üretmeye başladı. Lazerjet Pro M501 de kullanılan JetIntelligence teknolojisi de daha küçük ama daha fazla kapasiteli toner kartuş kullanımı sunuyor.

hp-laserjet-pro-m501-2-cw-2
Yazıcı bağlantı tarafında ise bir Ethernet portu ve 1 adet USB 2.0 portu ve 1 adet te USB B tipi yer alıyor. Ethernet bağlantısı üzerinden kolayca ağa bağlanabilen cihaz, HP ePrint ve Apple AirPrint desteği sunuyor. Bu özellikle iOS ve Android işletim sistemli cihazlardan baskı alınabiliyor.

hp-laserjet-pro-m501-2-cw-4
Cihazın en dikkat çekici özelliği ise sunduğu çıktı hızı. İlk sayfa çıkış hızının 5.8 saniye olan yazıcıdan dakikada 43 sayfaya kadar baskı alınabiliyor. 600×600 dpi baskı kalitesi ve 4800×600 gelişmiş dpi’ya kadar baskı alabilen yazıcı, A4 boyutta aylık 100 bin sayfaya kadar baskı alabiliyor. Önerilen aylık sayfa sayısı ise 1500 ila 6000 arasında.

 

Facebook Comments

Kategoriler İnceleme

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *