Philips BDM3270QP

Philips BDM3270QP

Philips BDM3270QP her ne kadar profesyonel kullanıcılar için tasarlansa da, monitör günlük kullanım için ya da bir oyun monitörü olarak rahatlıkla tercih edilebilir özellikler sunuyor.

Philips BDM3270QP profesyonellere yönelik sunulan bir monitor. Ancak 32 inç’lik bu dev ekran günlük kullanım amaçlı ya da oyun monitörü olarak kullanılabiliyor. Ofis ve iş yerlerinde kurumsal kullanım için de rahatlıkla tercih edilebilecek bir monitor olan Philips BDM3270QP, fotoğraf, internette gezinme, film ve zorlu grafik uygulamaları için ideal bir profil çiziyor. Monitör, Full HD panellerinin ayrıntı düzeyini ikiye katlayan 2560×1440 QHD çözünürlüğü ile etkileyici bir görüntü sunuyor.

Philips BDM3270QP diğer birçok monitörün sahip olduğu 16,7 milyon renk derinliğinden farklı olarak 1,07 milyar farklı renk gösterebiliyor. 300 nit’lik bir parlaklığın sahibi olan monitor bu rakamlara ek olarak, parlaklığı ayarlamak ve titreşimi azaltmak için Flicker-Free (Titreşimsiz) teknolojisini kullanıyor. Dolayısıyla bilgisayar başında uzun saatler çalışan profesyoneller için daha rahat bir izleme deneyimi ve daha az göz yorgunluğu yaşatıyor.

Tasarımında ağırlıklı olarak siyah renklerin kullanıldığı monitor kullanıcıların boy ve oturma tercihlerine göre uygun şekilde ayarlanabiliyor. Dikey olarak 180 mm’lik yükseltme ve alçaltma özelliği bunu mümkün hale getiriyor. BDM3270QP_pivot45-cw-5 derece öne eğilme ve 20 derecelik arkaya yatırma da sunduğu diğer ergonomik ayarlar. Kolay şekilde ayarlanabilir standı ile kendinize daha konforlu çalışma ortamı yapabiliyorsunuz.  Ayrıca monitör 90 derece dönerek yatay ve dikey bir kullanıma da izin veriyor.

16:9 en-boy oranındaki panel 81.3 cm boyutuna sahip.  Yatay ve dikey konumda 178 derece görüş açısı sunan monitör ayrıca enerji tasarrufu sağlayan W-LED arka aydınlatma teknolojisi kullanılıyor. Bekleme modunda 0.5W’dan daha düşük bir güç tüketimi yapan monitörün açık modda harcadığı güç tüketimi ise 54.6W. Monitörün ekonomik modda kullandığı tipik güç tüketimi de 31W iken kapalı modda ise güç tüketmiyor.

Philips BDM3270QP yeni nesil AMVA LED teknolojisinden faydalanıyor. Bu teknoloji yüksek statik kontrast oranları sayesinde ekstra parlak ve canlı görüntüler sağlıyor. Özellikle profesyoneller için CAD ve grafik tasarım programlarında görüntü ve veri analizlerine kadar üstün keskinlik ve hızlı tepki süreleri sunacak nitelikte. Monitörün MultiView özelliği PC ve dizüstü bilgisayar gibi cihazlarla yan yana ve eş zamanlı çalışmanıza olanak tanıyor. Monitör HDMI, VGA veya DisplayPort üzerinden aldığı görüntüyü aynı ekran üzerinde paylaştırabiliyorsunuz. Örneğin monitörün sağ tarafında canlı futbol maçı izlerken, sol tarafınızaki dizüstü cihazınızda internet’te gezebiliyorsunuz.

4 ms tepki süresi, 60 Hz yenileme hızı, 300 cd/m2 parlaklık oranı ve 3000:1 kontrast oranı da Philips BDM3270QP’de yer alan teknik özellikler.

Philips BDM3270, bağlantı seçenekleri tarafında oldukça zengin. Monitör VGA, D-Sub, DVI, HDMI ve DisplayPort girişlerinin yanı sıra 2 adet USB 2.0 ve 2 adet USB 3.0 port desteği sunuyor. Sarı renkli USB 3.0 portu B.C.1.2 özelliği taşıyor. Bu hızlı şarjı destekleyen mobil cihazlarınızı daha hızlı doldurabilmeniz anlamına geliyor. Monitöre ses desteğini 3 watt’lık iki adet hoparlör veriyor. Kullanımı kolay olan menü arabirimi de Türkçe dil desteği gösteriyor.

Ayrıca monitörün MHL desteği sayesinde telefon ya da tabletinizdeki oyun, fotoğraf, film ya da diğer uygulamaları ekrana aktarabilir ve aynı zamanda bu aktarım sırasında mobil cihazınızı da şarj edebiliyorsunuz. Philips BDM3270QP monitör 2200 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

 

 

 

 

Facebook Comments

Kategoriler İnceleme

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *