Reeder P10C

Reeder P10C

Reeder P10C bütçe dostu bir telefon. Fiyatına göre sunduğu özelliklerle bir fiyat/performans cihazı olduğunu fazlasıyla kanıtlıyor.

Uygun fiyatının yanında barındırdığı teknik özellikleriyle öne çıkan Reeder P10C akıllı telefon 649 TL’lik bir fiyat etiketi ile satılıyor. 7.9 mm inceliğiyle ve 138 gram ağırlığıyla Reeder P10C oldukça hafif bir cihaz. Parlak plastik malzemeyle kaplı telefon sade ve şık bir görüntü sunuyor. 5.0 inç büyüklüğündeki ekranında 1280×800 piksel çözünürlük sunan Reeder P10C, MT6535 Cortex A7 dört çekirdek işlemciden güç alıyor. Mali T720 grafik işlemci kullanan cihaz 1 GB RAM ile geliyor. LED flaş destekli 8 MP arka, 5 MP ön kamerası bulunan telefonun çektiği fotoğraflar ise tatmin edici nitelikte. Cihazın arka kamerası 720p çözünürlüğünde video kaydı yapılabiliyor.

Telefonun kamera arayüzü de son derece başarılı.  HDR, panorama, yüz güzelliği, gece çekimi gibi birçok mod bulunuyor. 4.5G desteğinin yanında çift SIM kart kullanımına da olanak tanıyan cihazın hafızası microSD kart desteği ile 32 GB’a kadar artırılabiliyor.  2400 mAh’lik bir batarya ile gelen Reeder P10C, Android 5.0 sürümünü kullanıyor.  Cihazda bildirim ekranına diğer telefonlarda görmeye alışık olduğumu şekilde değil, alt kısımdan ulaşılıyor. Cihazın arayüzünün de gayet stabil çalıştığını söyleyebiliriz. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcıya sunulan Reeder P10C fiyat performans açısından öne çıkan bir cihaz. Zira cihaz fiyatına göre barındırdığı teknik özellikleri dikkat çekici bir yerde konumlanıyor.

Facebook Comments
Kategoriler İnceleme

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *