Platin Bilişim’e Yeni İş Geliştirme Müdürü

Platin Bilişim’e Yeni İş Geliştirme Müdürü

Platin Bilişim, Ozan Özkara’yı, İş Geliştirme Yöneticisi olarak Platin Bilişim ailesine transfer etti.

2001 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Ver Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı Yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, 2016 yılındaki büyümesini insan kaynakları tarafında da sürdürüyor. Bu gelişmeler doğrultusunda son olarak Ozan Özkara, Platin Bilişim Ailesine İş Geliştirme Yöneticisi olarak atandı.

Temmuz ayı başında yeni görevine başlayan Ozan Özkara; Intel Security, Vasco, Mazebolt, Backbox, Cyberark ve Rapid7 ürünlerinden doğrudan sorumlu olacak. 18 yıldır profesyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Ozan Özkara, “Bu süre zarfında biriken deneyimimi bundan sonra Platin Bilişim müşterileri için kullanacağım. Teknoloji çok hızlı gelişen ve değişen bir sektör biz de bir teknoloji şirketi olarak müşterilerimizin tüm güvenliğinden yüzde 100 sorumluyuz. Güvenlik, uzman olduğum bir alan ve çok uluslu iş ortaklarımızın ürünleriyle tüm müşterilerimize tam güvenlik sunacağız. Sorumlu olduğum ürün gruplarının mevcut projelerini güçlendirmek ve projeler yapmak da önümüzdeki en büyük hedeflerden bir tanesi” dedi.

Ozan Özkara kimdir?

Eğitimine Yeditepe Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde başlayan “Ozan Özkara”, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Toplamda 18 yıllık profesyonel hayatındaki önemli basamaklarda, TAV Havalimanları Holding’de Güvenlik Müdürü, İnforte’de Palo Alto Networks ve Sophos ürünlerinden sorumlu Teknik Müdür ve Komtera Bilişim Teknolojileri’nde Teknoloji Direktörü olarak görev üstlendi. Ozan Özkara, kariyerinde birçok başarıya ve başarılı projeye de imza attı. İyi derece İngilizce bilen Özkara’nın birçok teknik sertifikası bulunuyor. Wing Tsun Kung Fu, Escrima ve Aikido’da üst seviye dereceleri bulunan Ozan Özkara, aynı zamanda hobi olarak satranç ve gaming gibi alanlara zaman ayırıyor.

Facebook Comments

Kategoriler Atamalar

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *