Office 365 satın alanlara Uber yolculuğu hediye

Microsoft, Uber ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında Microsoft Online Store mağazasından Office 365 satın alan müşterilerine 50 TL’ye kadar ücretsiz Uber yolculuğu hediye ediyor.

Kurumlara ve bireylere daha fazlasını başarabilmeleri için güç katmayı misyon edinen Microsoft, teknoloji alanında yenilikçi adımlarına bir yenisi daha ekledi. Bu kapsamda mobil uygulamadan tek bir tuşla araç çağırarak kullanıcılara güvenli ve kolay şehir içi ulaşım seçenekleri sunan teknoloji firması Uber ile işbirliği yapan Microsoft, Office 365 satın alan kullanıcılarına 50 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk hediye ediyor.

14 Mart 2016 – 18 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, www.microsoftstore.com/store/msmea/home/locale.tr_… adresi üzerinden 1 yıllık ödeme seçeneğiyle 1 yıllık Office 365 Ev paketi satın alan müşteriler, Uber’den ilk yolculukların geçerli 50 TL’ye kadar ücretsiz bir uberXL yolculuğu almaya hak kazanacaklar. Kampanyadan yararlanıp Office 365 Ev paketlerinden satın alan müşterilerin, kayıt esnasında belirttikleri e-posta adresine ilk uberXL yolculuklarını 50 TL’ye kadar ücretsiz yapmalarını sağlayan promosyon kodu ve yönergeler gönderilecek.

Facebook Comments

Kategoriler Sektörden haberler

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *