Acer 2016 yeni ürün serisini duyurdu

Acer New York’taki next@acer etkinliğinde 2016 ürün serisini tanıttı ve firmanın yeni iş modelindeki gelişmelerini açıkladı.

Acer, bir yandan yeni pazar alanlarını keşfederek ve iş sınırlarını genişleterek bir donanım + yazılım + hizmetler firmasına dönüşürken; öte yandan ana faaliyet alanını geliştirecek pek çok büyüme faaliyetini takip ediyor.

Bu dönüşümü canlandırmak ve hızlandırmak için, Acer, güçlü Predator oyun serisinin, 2’si 1 arada ve dönüştürülebilir cihazlar dahil olmak üzere yeni tüketici dizüstü bilgisayarlarının, kurumsal portföyünün ve Chromebook serisinin genişletileceğini duyurdu.

Acer Kurumsal Başkanı ve CEO’su Jason Chen şöyle konuştu: “Kurumsal dönüşümümüzün meyvelerini açıklamaktan büyük heyecan duyuyorum. IT ürünleri olan ana faaliyet alanımızdan gelen yeniliklerle, sektörün ilk dahili olarak akıllı video kayıt uygulamalarını barındıran bisiklet bilgisayarı ile de yeni iş bölümümüzü geliştirdik.”

 Aspire R 15 

Acer Aspire R 15 mükemmel tasarım ve kullanışlılık birleşimiyle Red Dot Ürün Tasarımı 2016 ödülünü kazanmıştı. Metal üst kapak ince fırçalanmış bir yüzeye sahip ve alt kapak ince profili korurken sağlamlığı da arttıran %40 fiberglas ve gümüş parçacıklarından üretilmiş.

Aspire R 15 6. nesil Intel® Core™ işlemcilere, daha hızlı ve daha düşük güç tüketimli 12GB DDR4 belleğe, NVIDIA GeForce 940MX grafiklere ve çift yönlü bir USB 3.1 Type-C bağlantı noktasına sahip. Acer ExoAmp Anten teknolojisi optimize edilmiş anten konumuyla sistem gürültüsünü önleyerek ve metal kapağı aracılığıyla daha hızlı, pürüzsüz ve dengeli bir kablosuz deneyim sunarak gelişmiş bağlanabilirlik vaat ediyor. Kullanıcılar ayrıca 2×2 MU-MIMO kablosuz hızlı bağlantıdan ve 9 saate kadar arttırılmış pil ömründen faydalanabiliyor.

Aspire_E_15_E5_575_E5_553_E5_523_Rococo_Red_01_cw

Acer_Aspire_ES_15_ES1_572_Red_01_cwAcer_Aspire_E_15_E5_575_E5_553_E5_523_Indigo_Blue_01_cw

 

 

 

 

 

 

 

 

Aspire R 15, IPS ekran ve yeni Acer Color Intelligence teknolojileriyle çarpıcı görsellik vaat ediyor. Ses odaklı teknolojiler Acer TrueHarmony ve Dolby® Audio™ cihazın çevresine ve moduna göre otomatik olarak uyum sağlarken gerçek bir sarmal deneyim sunuyor.

Acer-Aspire_F_15_F5_573_F5_552_Obsidian_Black_04_cw

Aspire F 15 ve Aspire E Serileri ile Stil Sahibi Günlük Bilgi İşlem
Acer yeni Aspire F Serisi ile ana dizüstü bilgisayar serilerini birinci sınıf yüzeylere sahip metal kapaklarla tanıştırdı. Beş farklı renk (Parlak Gümüş, Siyah, Çivit Mavisi, Şarap Kırmızısı ve Mermer Beyazı) ile temin edilebilen Aspire F Serisi günlük kullanım için mükemmel bir stil ve performans birleşimi.
2016 Acer Aspire E Serisi Mermer Beyazı, Çelik Grisi, Alacakaranlık Moru, Bakır Kırmızısı, Siyah, Rokoko Kırmızısı ve Çivit Mavisi olmak üzere her biri birinci sınıf doku örüntülü metalik bir yatay ve ince fırçalanmış tasarıma sahip yedi renk seçeneği ile yenilendi.
6. nesil Intel Core işlemciler, GDDR5 VRAM ile NVIDIA GeForce GTX950M grafikler ve DDR4 RAM ile donatılan Aspire F ve Aspire E serisi günlük kullanım için fazlasıyla güç sunuyor. Kablolu bağlanabilirlik seçenekleri arasında diğer temel parçaların yanı sıra USB Type-C bağlantı noktası bulunurken, 802.11ac MU-MIMO teknolojisi yıldırım hızında kablosuz bağlantı sağlıyor.

Aspire_ES_15_ES1_572_Black_03_cw

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik
Acer Aspire R 15 Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 699 $’dan ve EMEA’da yine Mayıs ayından itibaren 799 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebiliyor.
Acer Aspire F Serisi Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 499 $’dan, EMEA’da 499 €’dan ve Çin’de 4,499 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebiliyor.
Acer Aspire E Serisi Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 399 $’dan, EMEA’da 499 €’dan, ve Nisan ayında Çin’de 2,999 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebiliyor.

Facebook Comments

Pages: 1 2 3 4 5 6 7

Kategoriler Yeni Ürün

Yazar Hakkında

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Gerekli alanlar işaretlendi *